O nas

Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego powstało w 2009 roku. Jest organizacją promującą aktywność osób niepełnosprawnych i zdobywanie przez nie wyższego wykształcenia. Działamy zarówno w sferze naukowej jak i towarzyskiej. Nasi członkowie mogą zarówno zdobywać doświadczenia w organizacji konferencji, jak i uczestniczyć we wspólnych wyjazdach. Działamy pod patronatem Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych – Pani dr Anny Sobczak.

Członkiem stowarzyszenia może zostać zarówno pełnosprawny jak i niepełnosprawny:
– student Uniwersytetu Łódzkiego
– były student Uniwersytetu Łódzkiego, który nie ukończył studiów
– absolwent Uniwersytetu Łódzkiego
– pracownik naukowy Uniwersytetu Łódzkiego

Jeśli chcesz zostać członkiem: zadzwoń, napisz maila, bądź odezwij się na twarzoksiążce Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Studentów i Absolwentów UŁ 🙂

Żeby zostać członkiem Stowarzyszenia należy:
– złożyć deklarację członkowską
– wpłacić wpisowe 5 złotych i roczną składkę członkowską 10 zł